Difference between revisions of "Experiments"
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
{|class="tablos" | |||
|Апельсин | |||
|Яблоко | |||
|- | |||
|Хлеб | |||
|Пирог | |||
|- | |||
|Масло | |||
|Мороженое | |||
|- | |||
|Хлеб | |||
|Пирог | |||
|- | |||
|Масло | |||
|Мороженое | |||
|} |
Revision as of 05:12, 31 March 2024
Апельсин | Яблоко |
Хлеб | Пирог |
Масло | Мороженое |
Хлеб | Пирог |
Масло | Мороженое |